Książka jest jak ogród noszony w kieszeni.


Blog > Komentarze do wpisu

Dzieci - dzieciom...

Miejska Biblioteka Publiczna Filia w Starym Lublińcu we współpracy z Zespołem Szkół Publicznych w Nowym Lublińcu przez cały listopad przygotowywali kartki i ozdoby świąteczne...

biblioteka dla hospicjum

... praca sprawiała wiele przyjemności.

biblioteka dla hospicjum

Z rąk, którymi kierowało dobre serce, po każdym spotkaniu powstawało piękne cudeńko.

biblioteka dla hospicjum

W dniu 11 grudnia na placu przy kościele parafialnym w Starym Lublińcu odbył się kiermasz, z którego zysk w wysokości 1300 zł. przeznaczony został na zakup pościeli, piżamek, ubranek oraz kosmetyków dla podopiecznych z Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

biblioteka dla hospicjum

Hospicjum to specjalistyczna organizacja, działająca na terenie województwa podkarpackiego. Zostało powołane, aby objąć opieką domową dzieci  i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi   i postępującymi schorzeniami. Pod ich opieką obecnie jest  50-cioro dzieci, w tym troje  z powiatu lubaczowskiego.

Dnia 16 grudnia najaktywniej pracujące dzieci  wraz z opiekunami p. Leokadią Szczygieł i p. Katarzyną Kustra - Brzeziak udali się do Hospicjum. Biblioteka dla hospicjum

Zakupione prezenty przekazali na ręce p. Moniki Barłowskiej, pracownika socjalnego Hospicjum, która  oprowadziła  i zapoznała z zasadami funkcjonowania Fundacji.

biblioteka dla hospicjum

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce i wsparli naszą akcję!!!!!!!!!

poniedziałek, 19 grudnia 2011, mbpcieszanow

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: